Montáže zahradních zavlažovacích systémů.
 
Každý z nás se jistě cítí příjemně na zahradě. která je pokrytá zeleným kobercem zdravého trávníku a která je osázena rostlinami, z jejichž vzhledu je patrné, že je o ně dobře postaráno. Mezi zařízení, která pomáhají dosáhnout a udržet krásný vzhled zahrady po celý rok, patří také závlahové systémy.
 
 
Výhody závlahových systémů
 
Uspoří Vám čas - Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, která automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během vaší dovolené.
Šetří Vaše náklady za vodu a energii - Ideální čas pro závlahu je noc. Minimální ztráty vlivem odpařování a intenzitou větru zajišťuji nižší spotřebu vody a energie. Všechny řídící jednotky mohou být navíc vybaveny senzorem, který v případě deště zavlažování přeruší.
Rovnoměrně dodává vodu rostlinám - Rovnoměrné rozmístění postřikovačů po celé ploše zajišťuje zálivku tak jako při děšti. Vzhledem k různým druhům nabízených postřikovačů Vám zavlažovací systém zajistí závlahu i na jinak těžko přístupných místech.
Ubírá starosti a práci se zavlažováním - Postřikovače pro trávník jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanismu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vehnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.
Snadné přizpůsobení závlahy potřebám rostlin - Každá řídící jednotka má kromě možnosti zavlažovat v určitou denní dobu také možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením může systém reagovat na skutečnou potřebu rostlin v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.
 
 
Naše firma Vám zajistí kompletní dodávku zavlažovacího systému. Na základě Vašich požadavků zpracujeme návrhy řešení a zajistíme dodávku a montáž.
 

Copyright © ČK Elektro s.r.o www.ckelektro.cz